Paragraph Group (4.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content type
ast: Triba de conteníu
