Paragraph Group (4.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content type
bg: Тип на съдържанието
