Paragraph Group (4.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content type
bs: Tip sadržaja
