Paragraph Group (4.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: created
ca: creat

en: Layout
ca: Disposició

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Field ID
ca: ID del camp

en: added
ca: afegit

en: Option
ca: Opció

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Enabled features
ca: Funcionalitats habilitades

en: deleted
ca: suprimit

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Paragraph title
ca: Títol del paràgraf
