Paragraph Group (4.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Option
cs: Možnost

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: deleted
cs: smazáno

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Autocollapse
cs: Sbalit automaticky
