Paragraph Group (4.0.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: created
da: oprettet

en: Content type
da: Indholdstype

en: Field ID
da: Felt ID

en: added
da: tilføjet

en: Option
da: Valgmulighed

en: Content Type
da: Indholdstype

en: deleted
da: slettet

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: removed
da: fjernet
