Paragraph Group (4.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne
