Paragraph Group (4.0.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: created
et: loodud

en: Layout
et: Paigutus

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Field ID
et: Välja ID

en: Option
et: Valik

en: deleted
et: kustutatud

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Machine Name
et: Masinnimi
