Paragraph Group (4.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
