Paragraph Group (4.0.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: created
fi: luotu

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Field ID
fi: Kentän ID

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: deleted
fi: poistettu

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
