Paragraph Group (4.0.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Content
hi: सामग्री

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: created
hi: बनाया

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Option
hi: विकल्प

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
