Paragraph Group (4.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Uses
hy: Օգտագործում
