Paragraph Group (4.0.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Content
it: Contenuto

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: created
it: Creato

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Field ID
it: ID Campo

en: Option
it: Opzione

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: deleted
it: eliminato

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno

en: Paragraphs
it: Paragrafi
