Paragraph Group (4.0.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: created
ja: 作成日

en: Layout
ja: レイアウト

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Field ID
ja: フィールドID

en: Option
ja: オプション

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: deleted
ja: 削除

en: About
ja: アバウト

en: Add mode
ja: 追加モード

en: Uses
ja: 機能

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Paragraph title
ja: パラグラフタイトル

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Edit mode
ja: 編集モード

en: Form display mode
ja: フォームディスプレイモード
