Paragraph Group (4.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი
