Paragraph Group (4.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ
