Paragraph Group (4.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
