Paragraph Group (4.0.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: created
lt: sukurta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Field ID
lt: Laukelio ID

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: deleted
lt: pašalinta

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
