Paragraph Group (4.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: created
ml: സൃഷ്ടിച്ചു

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
