Paragraph Group (4.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Option
my: ရွေးရန်

en: About
my: အကြောင်း
