Paragraph Group (4.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: About
ne: बारेमा
