Paragraph Group (4.0.0) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: created
nl: aangemaakt

en: Layout
nl: Lay-out

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Field ID
nl: Veld-ID

en: added
nl: toegevoegd

en: Option
nl: Optie

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: deleted
nl: verwijderd

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Add mode
nl: Modus toevoegen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Paragraph title
nl: Paragraaftitel

en: removed
nl: verwijderd

en: More Information
nl: Meer informatie

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Paragraph type
nl: Paragraaftype

en: Edit mode
nl: Bewerkmodus

en: Form display mode
nl: Formulier-weergavemodus

en: Default paragraph type
nl: Standaardparagraaftype
