Paragraph Group (4.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: deleted
nn: sletta
