Paragraph Group (4.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Layout
oc: Afichatge

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: removed
oc: suprimit
