Paragraph Group (4.0.0) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: created
pl: utworzono

en: Layout
pl: Układ

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Field ID
pl: ID pola

en: Option
pl: Opcja

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: deleted
pl: usunięte

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Add mode
pl: Dodaj tryb

en: Uses
pl: Używa

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Paragraph title
pl: Tytuł paragrafu

en: removed
pl: usunięto

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd

en: Paragraph type
pl: Rodzaj akapitu

en: Edit mode
pl: Tryb edycji

en: Form display mode
pl: Tryb wyświetlania formularza

en: Default paragraph type
pl: Domyślny rodzaj akapitu

en: Closed mode
pl: Tryb zamknięcia

en: Autocollapse
pl: Automatyczne zamykanie
