Paragraph Group (4.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Content
pt: Conteúdo

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Option
pt: Opção

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Machine Name
pt: Nome de máquina
