Paragraph Group (4.0.0) - en to rm translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
rm: configuraziun arcunar

en: Content
rm: substanza

en: Description
rm: definiziun

en: Yes
rm: gea

en: Layout
rm: impaginaziun

en: Option
rm: opziun

en: Uses
rm: intent d'utilisaziuns
