Paragraph Group (4.0.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: created
ro: creat

en: Layout
ro: Prezentare

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Field ID
ro: ID câmp

en: Option
ro: Opțiune

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: deleted
ro: șters

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Machine Name
ro: Nume mașină
