Paragraph Group (4.0.0) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: created
ru: создано

en: Layout
ru: Макет

en: Content type
ru: Тип материала

en: Field ID
ru: ID поля

en: added
ru: добавлено

en: Option
ru: Опция

en: Content Type
ru: Тип материала

en: deleted
ru: удалено

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Paragraph title
ru: Заголовок параграфа

en: More Information
ru: Больше информации

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Paragraph type
ru: Тип параграфа

en: Edit mode
ru: Режим редактирования

en: Form display mode
ru: Режим отображения формы

en: Default paragraph type
ru: Тип параграфа по умолчанию

en: Closed mode
ru: Режим закрытия

en: Autocollapse
ru: Автоматическое свёртывание

en: Closed mode threshold
ru: Предел режима закрытия
