Paragraph Group (4.0.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Content type
se: Šládja

en: About
se: Birra
