Paragraph Group (4.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Option
sk: Možnosť

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: deleted
sk: odstranená

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Machine Name
sk: Strojový názov
