Paragraph Group (4.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Layout
sl: Postavitev

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
