Paragraph Group (4.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: About
sq: Informacione
