Paragraph Group (4.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Content
te: సారము

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
