Paragraph Group (4.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Option
th: ตัวเลือก

en: deleted
th: ลบทิ้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
