Paragraph Group (4.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: created
tr: oluşturulma

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Field ID
tr: Alan kimliği

en: Option
tr: Seçenek

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: removed
tr: kaldırıldı
