Paragraph Group (4.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں
