Paragraph Group (4.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee
