Paragraph Group (4.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ
