Paragraph Group (4.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Layout
az: Şablon

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Option
az: Seçim

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Machine Name
az: Maşın Adı
