Paragraph Group (4.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: created
be: створана

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
