Paragraph Group (4.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
