Paragraph Group (4.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
