Paragraph Group (4.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na
