Paragraph Group (4.0.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Field ID
el: ID πεδίου

en: Option
el: Επιλογή

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: deleted
el: διαγράφηκε

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
