Paragraph Group (4.0.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: created
fa: ایجاد شده

en: Layout
fa: آرایش

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Field ID
fa: شناسه فیلد

en: Option
fa: انتخاب

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: deleted
fa: حذف شده

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Paragraph type
fa: نوع پاراگراف
