Paragraph Group (4.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Content
fil: Nilalaman

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi
