Paragraph Group (4.0.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: created
gl: creado

en: Layout
gl: Disposición

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Field ID
gl: ID do campo

en: Option
gl: Opción

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: deleted
gl: borrado

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Add mode
gl: Engadir modo

en: Uses
gl: Usos

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
