Paragraph Group (4.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: created
gu: રચાયું

en: Option
gu: વિકલ્પ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
