Paragraph Group (4.0.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Layout
he: פריסה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Option
he: אפשרות

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Autocollapse
he: כיווץ אוטומטי
